KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14818082
nr 1481 8082
James McCreary
(f. 1944), Irland
Färgetsning, Signerad, numrerad 29/250. Bildmått: 16x18 cm, yttermått inklusive ram: 46x45 cm
James McCreary, bildkonstnär född född i Dublin 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:54:42
150 kr